fbpx

מערכת סולארית ביתית

הדרך שלך להרוויח מהגג הפרטי

מורידים את חשבון החשמל

בעזרת מערכת סולארית ביתית, ניתן להוריד ואף להפסיק לשלם חשבון חשמל. במקרים רבים, מרוויחים על עודף הייצור.

מרוויחים תשואה מקסימלית

בעזרת תכנון נכון, המומחים והמהנדסים שלנו, בעלי נסיון של מעל עשור בתחום, יבצעו שימוש אופטימלי בשטח ובכך ימקסמו את הרווחים שלכם.

מפסיקים להיות תלויים

עם מערכת סולארית ביתית, אתם לא תלויים יותר ברשת החשמל, אתם מייצרים חשמל כל הזמן בעזרת אור השמש.

תורמים לעולם נקי יותר

אנרגיה סולארית היא מקור אנרגיה מתחדש,בעזרת אנרגיה סולארית הפחתת פליטת גזי חממה והפחתת שינויי אקלים משמעותית, שהם קריטיים להגנה על בני אדם, חיות בר ומערכות אקולוגיות.

למה המומחים של OGC אנרגיה?

ב-OGC אנרגיה, אנו מבינים את המאבקים שמגיעים עם עליית עלויות האנרגיה. זו הסיבה שאנחנו כאן כדי להדריך אותך לעבר עתיד מזהיר יותר. אנחנו השותפים המהימנים שלך בפתרונות אנרגיה סולארית. צוות המומחים שלנו כאן כדי לספק לך את ההדרכה והתמיכה הדרושים לך כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי צרכי האנרגיה שלך. 

מהי מערכת סולארית ביתית וכיצד היא עובדת?

מערכת סולארית ביתית ממירה את האנרגיה המצויה בקרני השמש לאנרגיה חשמלית נקייה, כלומר אנרגיה ירוקה  שלא מזהמת את הסביבה. היא עושה זאת באמצעות הפנאלים הסולאריים בהם נמצאים תאים שסופגים את  האנרגיה מהשמש והופכים אותה לחשמל.  

החשמל שמופק במערכת הוא בזרם ישר ולכן יש ממירים במערכת הסולארית הביתית שתפקידם לשנות את  החשמל לזרם חילופין שזהו סוג החשמל בו משתמשים מרבית הבתים והעסקים. 

החשמל שיופק אצלך, ישמש לצרכי המשק הביתי שלך וכאשר המערכת תייצר יותר ממה שהנכס שלך צורך,  יועבר החשמל העודף באופן אוטומטי, לחברת החשמל, כאשר המערכת תייצר פחות ממה שאתה צורך, הבית שלך ישלים את ההפרש מחברת החשמל.

דרישות מערכת סולארית ביתית

על מנת שהמערכת הסולארית ביתית תהיה משתלמת להשקעה, ההמלצה היא להתקין מערכות של מעל 5 ק"ו,  כלומר מגודל גג של 80 מ"ר ומעלה  

במטרה לייעל את המערכת ולמקסם את התפוקות, תיערך בדיקה מקיפה של הנכס באמצעות רחפן, כדי  לאפשר פריסה מדויקת של המערכת הסולארית, באופן שיאפשר חשיפה מרבית לקרינה מהשמש, במיקום  מדויק באופן שלא יוטל צל על הפנאלים הסולאריים וגם כדי לשמור עליהם מנזקי מזג האויר,או מעצים סמוכים

יתרונות מערכת סולארית ביתית

מקור הכנסה בטוח וקבוע – "הגג שלך שווה כסף: הכנסה פאסיבית" 

צמצום בהוצאות צריכת החשמל: מערכת סולארית מורידה את הוצאות החשמל ואף יוצרת הכנסה נוספת ע"י  קבלת תשלום על מכירת החשמל העודף, במחירים משתלמים. כמו כן, שימוש בחשמל שנוצר מהמערכת מגן  מפני עלויות במחירי החשמל.

השקעה בטוחה: חוזה עם חברת חשמל למשך 25 שנה! חברת חשמל מחויבת לצרוך את החשמל לתקופה של  25 שנה, בתעריף עליו נחתם החוזה.

מערכת סולארית מעלה את ערך הנכס: מרבית השמאים לוקחים בחשבון מערכת סולארית מותקנת בהערכת שווי הנכס.

החזרי השקעה ממערכת סולארית: הודות לחיסכון בחשבון החשמל וקבלת תשלום על מכירת החשמל ישנה  מתשואה שנתית של כ-%20 ומעלה למשך 25 שנה.

פטור ממס: המדינה מעניקה פטור מלא מתשלום מס עבור ההכנסות שנובעות מתקבולי הייצור רק לשוק הפרטי בהכנסה מקסימלית של כ-300,24 ₪ בשנה.  

בידוד נוסף לבית שלך: המערכת הסולארית יוצרת שכבת בידוד נוספת לבית ומגנה מפני התחממות בקיץ והתקררות בחורף עד לכ-2 מעלות צלסיוס.

שמירה על איכות הסביבה והפחתת הזיהום: מערכת סולארית טיפוסית לבית פרטי תחסוך בין שלושה עד  ארבעה טונות של פליטת פחמן בכל שנה.

למה כדאי שתתקינו מערכת סולארית ביתית?

זו הדרך הבטוחה עבורכם ועבור משפחתכם לחיים שקטים ורגועים יותר, שילוב מדהים בין שמירה על הסביבה וחיסכון שנתי של אלפי שקלים, ובנוסף, פטור ממיסים וארנונה.

כולם כבר התקינו מערכת סולארית ביתית ואתם..?

העולם מתקדם בכל רגע, זה לא סוד, ברחבי העולם מערכות סולאריות ביתיות הפכו למוצר חובה לכל מי שברשותו שטח גג, בחרו עוד היום בדרך הבטוחה.
אנו ב- OGC נהיה שם להעניק לכם את כל הידע והניסיון הדרוש עד להתקנה מוצלחת, ושירות לאורך שנים גם לאחר מכן.

ישראל מותאמת אישית למערכת סולארית!

מאפיינים ייחודיים כגון תנאי האקלים והרגולציה שיש בישראל לעומת מדינות מערביות אחרות ממצב אותה כמקום משתלם במיוחד להקמת מערכות סולאריות ביתיות ומסחריות, כהשלמה או כתחליף לצריכת חשמל מהרשת הלאומית.

מטרתם להפוך השימוש במערכות סולאריות למשתלם הרבה יותר לכם התושבים על מנת שתוכלו להרוויח מאות אלפי ₪ מהגג שלכם.

אתם עדיין כאן רוצים לשמוע עוד על מערכת סולארית? אז כן, יש לנו מערכת מימון שתפתור לכם כל דילמה

מומחי החברה שלנו יובילו את תכנון המערכת בהתחשב בכל המאפיינים האלה ובהתבסס על דרישות החשמל של הנכס שלכם ייצרו עבורכם הדמיה של פריסתה הסופית של המערכת.
תקבלו מאיתנו ליווי אישי, הדרכה בשקיפות מלאה לאורך כל תהליך המימון עד לסיומו בהצלחה.

הצצה לפרויקטים שלנו

חברה אמינה מאד,מה שמבטיחים גם מקיימים( דבר נדיר במחוזותינו)כל מה שדובר בוצע במלואו על הצד הטוב ביותר.ביצוע מהיר ומדויק.התקנת המערכת לאחר קבלת כל האישורים היתה יומיים בלבד.הייתי נותן להם ציון 10. מהממים

פנינה, תלמי אלעזר

חברת ogc ולערן המדהים רציתי להודות לכם על עבודה אמינה בטוחה מיומן ואחראי ואני כולכך שמחה שנפלה הזכות בחלקי לעשות עסקים ולהזמין מהם עבודה תודה לכם ogc energy!

אורטל, חדרה

חברה מצויינת נותנת שירות מעולה זמינים לכל שאלה ,עשו לי עבודה מקצועית ויפה עבודה ממש אסטטית ממליץ החום

ירון, חדרה

חוויה יוצאת דופן של כלל אנשי הצוות, ערן בן אדם מקסים, דרכו התנהלה כל העסקה, מסביר לעניין ומדבר בגובה העיניים.
אנשי צוות מקצוענים ויודעים לתת מענה אמין לכל בעיה, ממליץ בחום !!!

משפחת תמם, צפת

רוצים לדעת עוד על כמה כסף הגג שלכם יכול לייצר בשנה?

תתחילו להרווויח מהגג שלכם!

רוצים לדעת עוד על כמה כסף הגג שלכם יכול לייצר בשנה?