top of page

מערכת סולארית מסחרית
משק חקלאי? מפעל? בניין משרדים?
בואו לחסוך מאות אלפי שקלים מידי שנה!

יש לכם שאלה?
ריכזנו את כל התשובות על מידע שחשוב לכם לדעת על מערכת סולארית מסחרית 

כל מה שצריך לדעת על מערכת סולארית מסחרית  

במידה ויש ברשותכם גג של מעל 200 מ"ר אתם יכולים להתחיל ולהרוויח כסף מהשמש. ישנם מס' תהליכים  אפשריים והם שונים אחד מהשני בתעריף שמקבלים מחברת חשמל, גודל המתקן המותר והספק מקסימלי  להתקנה.

שיטות התמורה של מערכת סולארית למגזר המסחרי  

מערכות סולאריות של עד kW200 

ניתן לבחור בין 2 שיטות התחשבנות כפי שקבעה רשות החשמל:

שיטת ייצור – הצרכן ממשיך לשלם על החשמל שהוא צורך מחברת החשמל ואת האנרגיה שהוא מייתר  מהמערכת הסולארית, הוא מוכר לחברת החשמל בתעריף קבוע למשך 25 שנה! 

שיטת הזרמה – כל עוד יש שימוש באנרגיה שהמערכת הסולארית מייצרת בזמן אמת אז חסכת באותו רגע את  הקנייה של אותה אנרגיה מחברת חשמל. במידה ואין שימוש לכל האנרגיה שמיוצרת בזמן אמת, מוכרים  ישירות לחברת חשמל בתעריף קבוע למשך 25 שנה!

מהו אותו תעריף קבוע?  

48 אג' לקוט"ש במערכות של עד kW 15 

42אג' לקוט"ש במערכות של מעל kW 15 ועד KW 100 

24.5 אג' לקוט"ש במערכות מ300-101 KW

מערכות של מעל kW200 

ניתן לבחור בהליך תחרותי או בהליך ברירת מחדל.

שני תהליכים אלו יכללו בסופו של דבר תעריף קבוע לכל  מה שמוכרים לחברת החשמל.

מה שמשתמשים, חוסכים מעלויות החשמל הקיימות אצלכם כיום!  אומנם התעריפים בשיטה זו נמוכים מהתעריפים של המערכות הקטנות יותר אך היתרון הוא עלות ההקמה זולה יותר מה שהופך את הפרויקט לאטרקטיבי במיוחד.

השכרת גגות של מערכת סולארית מסחרית 

השכרת גג של מערכת סולארית מתאימה לכל בעל נכס עם שטח גג פנוי של 5000-400 מ"ר המעוניין לייצר הכנסה פסיבית אמיתית  ללא השקעה וללא התעסקות. למפעלים, למשקים חקלאיים עם גג גדול שמסוגל להפיק כמות רבה של אנרגיה. בנוסף, המראה של הפאנלים הסולאריים משדר את החשיבות של אנרגיה מתחדשת, שמירה על איכות הסביבה.  

 

מעולם לא היה כל כך משתלם כמו היום לשמור על איכות הסביבה ולהרוויח סכום חודשי קבוע בהכנסה  פאסיבית תוך יצירת תשואה נאה ומשתלמת, מבלי שתצטרכו לשלם אגורה על התקנת המערכת או  התחזוקה שלה. 

 

בשיטת "השכרת גג" אתם משכירים למשך תקופה קצובה של 25 שנים את הגג לטובת הקמת מערכת פוטו-וולטאית המפיקה חשמל באמצעות קרני השמש. המערכת מפיקה חשמל שאותו נזרים לרשת ההולכה של  חברת החשמל. 

למעשה אתם מרוויחים דמי שכירות קבועים למשך כל תקופת ההסכם בגין השימוש בגג, כך, כל מטר רבוע בגג  הופך למעשה לשטח נדל"ני שאתם מייצרים ממנו הכנסה.

למה כדאי שתתקינו מערכת סולארית בעסק / מפעל / גג בניין?

אתם רוצים להרוויח נכון? למה שלא תרוויחו משטח הגג הפנוי שכרגע לא מפיק לכם כלום? מערכת סולארית היא הדרך הבטוחה ביותר שתוכלו לעשות זאת ויחד עם חסכון מדהים מידי שנה גם תוכלו לשמור על הסביבה.

כולם כבר התקינו מערכת סולארית ואתם...?

העולם מתקדם בכל רגע, זה לא סוד, ברחבי העולם מערכות סולאריות הפכו למוצר חובה לכל מי שברשותו שטח גג, בחרו עוד היום בדרך הבטוחה, אנו ב- OGC נהיה שם להעניק לכם את כל הידע והניסיון הדרוש עד להתקנה מוצלחת, ושירות לאורך שנים גם לאחר מכן.

ישראל מותאמת אישית למערכת סולאריות מסחרית!

מאפיינים ייחודיים כגון תנאי האקלים והרגולציה שיש בישראל לעומת מדינות מערביות אחרות ממצב אותה כמקום משתלם במיוחד להקמת מערכת סולאריות ביתית ומסחרית, כהשלמה או כתחליף לצריכת חשמל מהרשת הלאומית.
מטרתם להפוך השימוש במערכות סולאריות למשתלם הרבה יותר לכם התושבים על מנת שתוכלו להרוויח מאות אלפי ₪ מהגג שלכם.

אתם עדיין כאן?
אז כן, יש לנו מערכת מימון שתפתור לכם כל דילמה לרכישת מערכת סולארית

מומחי החברה שלנו יובילו את תכנון מערכת סולארית בהתחשב בכל המאפיינים האלה ובהתבסס על דרישות החשמל של הנכס שלכם ייצרו עבורכם הדמיה של פריסתה הסופית של המערכת.
תקבלו מאיתנו ליווי אישי, הדרכה בשקיפות מלאה לאורך כל תהליך המימון עד לסיומו בהצלחה. 

רוצים לדעת כמה גג העסק שלך יכול להרוויח?
תשאירו פרטים וסוכננו ייצרו איתכם קשר.

bottom of page